Nepřehlédněte

Novinky

13.červen 2024
Ozvěny chudoby
27.březen 2024
Krásné Velikonoce
25.květen 2021
Výroční zpráva 2020
27.říjen 2020
Jsme tu pro Vás
23.červen 2020
Výroční zpráva 2019
20.červen 2019
Workshopy - Outcomes Star
23.květen 2017
Výroční zpráva 2016
6.červen 2016
Výroční zpráva 2015

STŘEP – České centrum pro sanaci rodiny, z.ú.

poskytuje sociální služby a realizuje programy na podporu rodin s dětmi ohroženými různou mírou zanedbávání péče v důsledku obtížné

psychosociálně-ekonomické situace

 

hledá pro své středisko v Praze

sociální pracovnici/ka

 

Tým sociálních pracovnic pracuje s dětmi a jejich rodinami převážně v terénu. Při práci se zaměřují především na práci s rodiči, aby byli schopni reagovat na potřeby svých dětí, starat se o ně a chránit je. Dále pracují např. na stabilizaci situace rodiny, na jejím dobrém kontaktu s institucemi.

Požadujeme: VOŠ/VŠ v oboru sociální práce, sociální nebo speciální pedagogika, min. 1 rok odborné praxe v práci s rodinami ohroženými sociálním vyloučením, znalost problematiky sociálních služeb a SPO, schopnost práce v týmu, spolehlivost, samostatnost, kreativita,  ochota k dalšímu vzdělávání, čistý RT, odborné kursy jsou výhodou.

Náplň práce: terénní a ambulantní sociální/sociálně pedagogická práce, poskytování sociálních služeb, činnosti SPOD, vedení spisové dokumentace o rodinách, síťování služeb a multidisciplinární spolupráce, práce na metodických a rozvojových projektech, účast na supervizi a intervizi.

Nabízíme: zaškolení, práci v dynamickém kolektivu, možnost profesního růstu, zajímavou a tvůrčí práci.

Své životopisy můžete zasílat do  22.3.2016  na strep.prace@centrum.cz.

K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é uchazeči/ky. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. STŘEP si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.

Zaslané materiály se uchazečům/kám nevracejí.

Pracovní úvazek: 1,0 HPP na dobu určitou do 30.11.2017 s eventuální možností prodloužení – jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Nástup: od 1.5.2016, příp. dle dohody.

 

 

 

 

 

 

 

 


Návrat